Tell Me :  Talk
Talk about your favorite band. 

Previous page Next page First page IORR home

For information about how to use this forum please check out forum help and policies.

For Serbian, Croatian And Bosnian fans only/short reference
Posted by: JJackFl ()
Date: February 8, 2011 22:51

Sorry others!

Bio sam zapanjen kada sam savim slucajno video LIFE piratizovan kao torent. Nisam mogao da verujem.
Naravno da je knjiga bolja, naravno da je treba imati, ali mozda neko i ne moze da je kupi. Za nas je cak i relativno skupa. Ja sam je kupio u Beogradu (posle Nove Godine) za 2.800 din, sto je otprilike 27 EUR, a na koricama pise da kosta 20 funti. Nije vazno. Hteo sam da poklonim jedan primerak, a prodavacica je rekla da nema vise, odnosno da su narucili samo tri. Trazio sam je i po drugim radnjama i nema je nigde.
Naravno da se moze poruciti preko interneta, ali ponavljam knjiga nije svima podjednako dostupna. Da li je to sto nije svima pristupacna nepravedno nije vazno, da li ce Keith biti ostecen ako se piratizuje jos manje.
Mogu da napisem link preko koga moze da se skine cela knjiga u pdf formtu ili u wordu, ali ni to bas nije u redu. Necu ni privatno odgovoriti, ni poslati taj link. Ali svako kome je doista stalo, ili ko nema mogucnosti (novca) da je kupi moze to vrlo lako da nadje.
Ili kako bi se reklo You Can’t Always Get What You Want, but get what you could.
Bolje ista nego nista.
Eto smatrajte to kao malu pomoc ili obavestenje.

Re: For Serbian, Croatian And Bosnian fans only/short reference
Posted by: Title5Take1 ()
Date: February 8, 2011 22:57

Or as Dave in FLIGHT OF THE CONCHORDS calls them "Croasians."

Re: For Serbian, Croatian And Bosnian fans only/short reference
Posted by: peter ()
Date: February 9, 2011 09:57

Greetings my serbian friend !....wish I could read this...maybe I can find someone who can translate for me..... peter stupar

Re: For Serbian, Croatian And Bosnian fans only/short reference
Posted by: JJackFl ()
Date: February 9, 2011 11:58

My dear friend I'm sure that you could find usefull information. Proabaly. You only have to use Google translate, languages serbian and english, and you'll find the big secret.
Cheers.



Sorry, only registered users may post in this forum.

Online Users

Guests: 1344
Record Number of Users: 206 on June 1, 2022 23:50
Record Number of Guests: 9627 on January 2, 2024 23:10

Previous page Next page First page IORR home